یکتا ناصر (متولد ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهرانبازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

بیوگرافی یکتا ناصر

زندگینامه یکتا ناصر

یکتا ناصر متولد آبان 1357 در تهران است. او در دبیرستان رشته ی تجربی را گذرانده و در دانشگاه رشته ی تحصیلی اش مهندسی محیط زیست بوده، به گفته ی خودش آدم تنبلیه و برای بدست آوردن هر آنچه که دوست می داشت به کمک شانس بدست اورده و به همین خاطر خیلی تلاش برای بازیگری نکرد است.

پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه دار است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر به نام نیکتا و یک برادر کوچکتر از خود دارد. یکتا ناصر به دلیل علاقه به بازیگری در سن ۱۶ سالگی زمانی که تازه پیش دانشگاهی اش را تمام کرده بود به همراه دوستش که می خواست خواهر ۵ ساله‌اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد، او هم همراه آن ها رفت.

در آن دفتر سینمایی به او هم پیشنهاد دادند که یک فرم برای بازیگری پر کند و با یک عکس پرسنلی مدتی بعد پیشنهاد بازی در سریال ۶ قسمتی گل‌ های کاغذی را گرفت و در آن سریال بازی کرد. این ماجرا در سال ۱۳۷۶ اتفاق افتاد.

بعد از این کار تلویزیونی در سریال “عید آن سال‌ ها” به کارگردانی سعید ابراهیم‌ فر بازی کرد. بعد از این سریال در دانشگاه قبول شد و مشغول تحصیل در دانشگاه شد.

خودش می گوید که بعد از بازی در این سریال ها سراغ کتاب‌ های تخصصی، کارگردانی، فیلمنامه‌ نویسی، بازیگری و دوربین رفتم و به طور جدی تر در مورد این مباحث تحقیق کردم. و به طور حرفه‌ ای فیلم دیدم و از تجربیات دیگران استفاده کردم.

بیوگرافی یکتا ناصر

یکتا ناصر در هیچ کلاس بازیگری شرکت نکرده اما بازی در سریال ” با من بمان ” به کارگردانی حمید لبخنده و راهنمایی ها و نکاتی که این کارگردان به او یاد داد باعث شد که دیگر به کلاسهای بازیگری فکر نکند و اگر خلعی در این باره دارد با مطالعه پر کند.

زندگی جای دیگری است فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی پدرام کریمی، منوچهر هادی، بابک کایدان و تهیه کنندگی سید امیر سیدزاده ساخته سال 1392 است. این فیلم در بخش مسابقه سی و دومین جشنواره فیلم فجر پذیرفته شد.

یکی می خواد باهات حرف بزنه فیلمی به کارگردانی منوچهر هادی، نویسندگی منوچهر هادی و سعید دولت خانی و تهیه کنندگی فرشته مهدی پور ساخته سال 1390 است. داستان این فیلم زنی به نام لیلا است یک هفته فرصت دارد برای امری حیاتی از شوهر سابق اش رضایت بگیرد.

ازدواج
یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان و فیلمنامه نویس سینمای ایران است. آن ها در اسفند سال ۱۳۹۴ با هم ازدواج کردند، این زوج صاحب فرزند دختری به نام سوفیا هستند.

بیوگرافی یکتا ناصر

قسمتی از مصاحبه یکتا ناصر
تجربه مادری
مادر بودن خيلي سخته ولی خيلي جذاب و لذت بخشه. هنگامی که سرِ کار هستم فیلم و عکس های سوفیا را می بینم و حس های جدیدی را تجربه می کنم، خيلي به زندگی امیدوار شدم، خيلي بیشتر تلاش می کنم از خودم مراقبت کنم به خاطرِ دخترم.
کلا جون دوست تر شدم، تلاش می کنم اتفاقی برام نیفته که دخترم بخواد سختی بکشه یا احیانا بخواد من و از دست بده. مثل تمامی پدر و مادرهای دیگه دوست دارم دخترم بهترین چیزها را تو زندگی تجربه کنه.

این که می گن ازدواج آدم و پخته و کامل می کنه واقعیت داره؟
در حال حاضر برای من به علت این که تو زندگی خصوصیم آرامش دارم باعث میشه با تمرکز بیشتری اون کارهایی که بهش علاقه دارم را انجام بدم.

مراقبت از سوفیا
پدر و مادرم و برادرم خيلي کمکم می کنند. نمی تونم آدم غریبه ای را بیارم که از سوفیا مراقبت کنه و خودمم هستم و دائم هم خسته ام.!

یکتا ناصر آدم مغروری است ؟

اولین کسی نیستید که این موضوع را به من می گویید ، متاسفانه به خاطر چهره ام برای همه این تصور پیش می آید که یکتا ناصر دچار غرور شده و خودش را می گیرد اما در واقع این طور نیست .

حضور در اینستاگرام
بیشتر اینستاگرام برای فوضولی کردن تو زندگی همدیگه هستش. من اصولا خيلي دوست ندارم حضور داشته باشم ولی به کسی هم نمی تونم بگم بودن در اینستا خوبه یا بد. هرکس رویه زندگی خودش رو دارد.

نقشی بوده که حسرت بازي در آن را داشته باشین ؟
نه …اصولا من غبطه هیچ چیز در زندگی رو نمی خورم. به تنها چیزی که غبطه می خورم نسبت به آدم هایی است که بیشتر کتاب می خونن!

بیوگرافی یکتا ناصر

فیلم‌شناسی

سینمایی

سالنام پروژهنام نقشکارگردانتوضیحات
۱۳۹۷ رحمان ۱۴۰۰ شراره منوچهر هادی پس از اکران، از طرف وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی توقیف شد.
۱۳۹۶ آینه بغل شهرزاد منوچهر هادی  
۱۳۹۴ مشکل گیتی سوفیا دبیر بهرام کاظمی  
۱۳۹۴ آشوب   کاظم راست‌گفتار ادامه این فیلم به صورت سریال نمایش خانگی سال ۱۳۹۶ توزیع شد.
۱۳۹۴ فصل نرگس آیلار نگار آذربایجانی  
۱۳۹۴ کارگر ساده نیازمندیم میمنت منوچهر هادی  
۱۳۹۳ من سالوادور نیستم الهام منوچهر هادی پربیننده و پرفروش‌ترین فیلم سال ۱۳۹۳
۱۳۹۲ زندگی جای دیگری است   منوچهر هادی  
۱۳۹۲ گنجشکک اشی‌مشی   وحید نیکخواه‌آزاد  
۱۳۹۰ یکی می‌خواد باهات حرف بزنه   منوچهر هادی برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن جشنواره فیلم فجر(۱۳۹۰)
۱۳۸۷ قند تلخ   محمد عرب  
۱۳۸۵ روز برمی‌آید   بیژن میرباقری  
۱۳۸۵ نسکافه داغ داغ   علی قوی‌تن  
۱۳۸۴ قتل آنلاین دخترخاله شهاب مسعود آب‌پرور  
۱۳۸۳ سرود تولد نازی نیکبخت علی قوی‌تن  
۱۳۸۲ باران رؤیاها را نمی‌شوید   اصغر یوسفی‌نژاد  
۱۳۸۲ خانه‌ای در شن   اردشیر افشین راد  
۱۳۸۲ عاشق مترسک روناک    
۱۳۸۱ فراری دوست مریم رضا جعفری  
۱۳۸۰ ساقی آرزو محمدرضا اعلامی یکتا ناصر با این پروژه فعالیت خود را در سینما آغاز کرد.

شبکه نمایش خانگی

سالنامسمتکارگردانتوضیحات
۱۳۹۷ دل بازیگر منوچهر هادی در نقش آوا
۱۳۹۶ آشوب بازیگر کاظم راست‌گفتار ادامه فیلم سینمایی آشوب
۱۳۹۵ عاشقانه بازیگر افتخاری منوچهر هادی در نقش بیمار پگاه
۱۳۹۳ ابله بازیگر کمال تبریزی  

مجموعه تلویزیونی

• جاده قدیم(۱۳۹۴)
  • دختران حوا(۱۳۹۱)
  • اولین شب آرامش (۱۳۸۴)
  • لبه تاریکی(۱۳۸۳)
  • با من بمان (۱۳۷۹)
  • کاشانه (۱۳۷۸)
  • شب چراغ (۱۳۷۸)
  • پدرخوانده (۱۳۷۸)
  • عید آن سال‌ها (۱۳۷۷)
  • گل‌های کاغذی (۱۳۷۶)

نمایش‌های تئاتر

• مردگان بی کفن و دفن (۱۳۹۴)
  • ترور (۱۳۹۴)
  • دختر یانکی (۱۳۹۲)

جوایز و افتخارات

• برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی امین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»

اخبار هنرمندان   ,منوچهر ,فیلم ,هادی ,ناصر ,یکتا ,منوچهر هادی ,یکتا ناصر ,تو زندگی ,هادی   ,در آن ,بلورین بهترین بازیگر ,کاظم راست‌گفتار ادامهمنبع

بهترین سریال‌های خارجی تابستان ۹۸

گلایه مریم کاویانی از تغییرات عجیب سریال «بوی باران»

اخبار هنرمندان

سوگول طهماسبی ازدواج کرد

شیلا خداداد از کتاب جدیدش رونمایی کرد

زندگی نامه نوید محمدزاده

زندگی نامه ی مهناز افشار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پوستر دیواری مدرسه با نشاط titi دانشگاه علامه خرید اینترنتی قطعات بیل مکانیکی Pc600 تخفیف ویژه زیبایی های روستای ما ورزشی پهنه ی کویر خرید بهترین لوازم یدکی بیل مکانیکی