فرزاد فرخ یکی از خوانندگان خوش صدای ایرانی می باشد . سبک خاص او طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است .

بیوگرافی فرزاد فرخ

فرزاد فرخ متولد دهه شصت در شیراز، خواننده است. او نیز یکی از نو ظهورهای خوانندگی شرکت آوازینو حسن اردستانی در کنار خوانندگانی چون حمید هیراد و گروه ماکان بند است، با نوازندگی شروع کرد و از آهنگسازی به خوانندگی رسید

نام اصلی اش فرزاد امید فرخی فرد شیرازی می‌باشد،پدرش اهل شیراز و مادرش آبادنی می باشد و خودش در حال حاضر ساکن تهران می باشد و حدود ده سالی نیز در آبادان زندگی کرده است

شروع فعالیت

فعالیت خود را از سال 1380 با کلاس های گیتار آغاز کرد، بعد از مدتی به سمت پیانو رفت و در نهایت شروع به آهنگسازی و ملودی کرد و آروم آروم به سمت ساخت آهنگ برای خوانندگان همتراز شد

دوره ها خارج از کشور

یه تایم خیلی زیادی تحقیقاتم در مورد آهنگسازی و  تنظیم انجام دادم و حتی مدتی خارج از کشور بود تا الان که این آموزش ادامه دارد

عاشق تولید آهنگ

اون موقع کلا ارتباط زیادی با خوانندگی نداشتم، ولی ساختن رو دوست دارم یعنی تولید آهنگ را خیلی دوست دارم، چون ترانه و ملودی رو خیلی کار کردم، خیلی دوست دارم نوشتن رو …

خوانندگی

خیلی کار درست کردم و همیشه میگفتن چرا خودت نمیخونی، وقتی اتود یکاری رو میخوندم میگفتن این اتود از کار اصلی که خواننده میخونه خیلی بهتره، با همین تشویقات بود که دوره های سولفژ صدا را دید و وارد حوزه خوانندگی شد

بیوگرافی فرزاد فرخ

ساز تخصصی فرزاد فرخ

ساز تخصصی فرزاد فرخ گیتار است و علاوه بر خوانندگی، فعالیت‌هایی چون نوازندگی و آهنگ سازی را نیز انجام می‌دهد.

شهرت

فرزاد فرخ با همکاری دوست میکس مسترش امیرعلی هدایت زاده در استودیوی شخصی منزل خود در تهران دو تک بنام های هوای تو و لبخندت را در یک کانال تلگرامی منتشر کرد، این کار به شدت گرفت و موجب شهرت وی شد

آدرس اینستاگرام فرزاد فرخ

آدرس صفحه رسمی فرزاد فرخ در اینستاگرام : farzadfarokh_official

ازدواج و ترانه نویسی

فرزاد فرخ هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد، او در مورد شعر کارهاش می گوید این احساسات در قالب ترانه اتفاقاتی نیست که در مورد زندگی من افتاده و صرفا بدلیل استعداد نوشتن خودم در مورد نوشتن است

آثار و آهنگ‌های فرزاد فرخ

• هوای تو

• ترانه دردانه

• گل قرمز

• اهل عاشقی

• خواب

• پاییز

• توسرتری

• دیوانگی

• عشقم

• ای جان

بیوگرافی فرزاد فرخ

برنامه های تلویزیونی که فرزاد فرخ در آن حضور داشته

فرزاد فرخ تا حالا در برنامه‌های تلوزیونی زیر حضور داشته :

• کودک شو

• فرمول یک

• خندوانه

• من وشما

• وقتشه

اخبار هنرمندان فرزاد ,فرخ ,خیلی ,خوانندگی ,آهنگ ,های ,فرزاد فرخ ,در مورد ,می باشد ,ساز تخصصی ,تخصصی فرزادمنبع

بهترین سریال‌های خارجی تابستان ۹۸

گلایه مریم کاویانی از تغییرات عجیب سریال «بوی باران»

اخبار هنرمندان

سوگول طهماسبی ازدواج کرد

شیلا خداداد از کتاب جدیدش رونمایی کرد

زندگی نامه نوید محمدزاده

زندگی نامه ی مهناز افشار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

آژانس راه سفر معرفی کالا فروشگاهی دولوپر مگ نظافت ساده و آسان پرنیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فلزیاب پیام 09196638253 دانلود فایل اشپزی شرکت طراحی نما چرمهین من